Načítání...
PODPORA

A-shopy, jdeme do finále!

10.07.2017, 18:07 | ARBX7


Jedním z našich stěžejních projektů je vytvořit prostředí pro tzv. mikroekonomické systém v rámci České Bitcoin=Arbolet komunity :)

Takový prozatím malý, alternativní BTC internet v internetu, který je nezávislý na bankách, státu, byrokracii, policii apod.
BTC-eshopy, služby, nabídky a poptávky zboží, práce, bazary a inzerce všeho druhu. Ultimátní obejití bankovních poplatků a běžně zdanitelného fiatu.


Je to jen malý krok pro lidstvo, ale ohromný skok pro Bitcoin v České Republice.

giphy.gif

 
Nyní konečně naplno doceníte Členský převod, což je taková naše prozatímní nadstavba Bitcoinu. Okamžitý, bez poplatků, bezpečný, jednoduchý. Další nadstavbou budou Akredity, ale o nich později...

 

Trvalo to, ale to nejhorší je za námi:

Vím, že jsme to dlouho odkládali a vždy nám postup zdržela nějaké chyba, nebo nutné vylepšení Arboletu. Díky Vaší podpoře a frekventovaným zprávám o tom, že chcete svoji službu, či e-shop začlenit, se nám ale podařilo vytvořit už určitý základ pro další rozvoj.

Zde náhled prozatímního prostředí, které stále vylepšujeme, testujeme a přivádíme jej k tzv. použitelné dokonalosti:

eshopy.jpg


Pojďme společně natrhnout tomu našemu úžasnému státu a finančním ústavům žaket!
Teď se teprve ukáže ta pravá síla komunity, kterou jsem tady roky budoval…

Každý, kdo by chtěl přidat svůj e-shop, službu, nebo stránku do platebního systému Abrany a zároveň do našich Ashopů, tak využijte tento formulář a nezávazně vložte adresu této, či více stránek zde:

fromulářík.jpg

Týká se to všech, kdo nám o tom kdy psali do Ticketů, na Podporu, do Fór, zkrátka kamkoliv. My následně vyhodnotíme, jakých druhů e-shopů je nejvíce a postupně Vám budeme vytvářet co nejjednodušší, blbuvzdorné návody pro efektivní implementaci.

 

Nyní se dnem i nocí pracuje na prostředí, kde naši členové mohou začít samostatně inzerovat a vytvářet prvotní obsah. Kdo tam začne první, tak ten má samozřejmě výhodu…

 

Ohledně daní:
Víte, jak Babiš vyhlašuje, že to co je investice, tak se nedaní?

Jen čistý příjem očištěný o investice. Pojďme to konečně otočit i proti němu samotnému. Investici do vrstev chápejme jako investici do Crowdfundingového startupu Arbolet. Je to tak a mohu to tam přímo vepsat. Dokud budou finance na vrstvě, tak je nemůže chtít nikdo zdanit a jen Vy si rozhodnete, co se danit bude (co pak vyvedete na bankovní účet) a co ne. Pokud by se jednoho dne využívala investiční vrstva pro platbu na jinou investiční vrstvu, tak se daní zbavíme třeba i úplně. Prozatím to berte sice jako takový koncept, ale tím přeci každý nápad začíná.

Když mě toto napadlo, začal jsem se sám sebe bát… ;)

 

Má vize a představy do budoucna:
Člověk A má peněženku na BTC, koupí si něco v e-shopu za BTC, e-shop si koupí u obchodníka produkt nebo materiál, ze kterého vyrábí své zboží za BTC, obchodník zaplatí zaměstnanci A mzdu na jeho BTC peněženku. - Sice je to otázka budoucnosti, ale tam směřujeme a to vše a ještě více bude moci Arbolet poskytnout. Nás projekt: Jde to i bez bank se jednou ukáže jako veskrze průlomový. Stačí k tomu pouze lidé, které naučíme výhody Bitcoinu, potažmo kryptoměn. Někdo může namítat, že BTC stále zvyšuje fee (poplatky minerům) a nevyplatí se pro malé obchody. K tomu máme vytvořený systém členského převodu, který je anonymní, okamžitý, bezpečný, bez žádných poplatků. - Banky s tím nemají nic společného, takže ani nemohou požadovat své poplatky za fin. infrastrukturu a stát daně. 

Další využití např: 

Nabídky práce a poptávky práce za BTC, BTC bazar, seznamka, kde se platí v BTC, multimediální databáze, kde zaplatíte v BTC. Vlastně cokoliv už na internetu existuje, tak nám to stačí vzít a převrátit do BTC trhu. Toto prozatím nemá limity, nebo strop. Btc peněženka je pouze stavební kámen, který jsme potřebovali pro tvorbu něčeho mnohem většího. A to už teď máme členů, že by se za to jiné služby nemusely vůbec stydět. Na to, že v ČR o Bitcoinu zatím ještě téměř nikdo nic moc neví...

Zatím jsme ale ještě ani pořádně nezačali.

 

Úryvek z Manifestu:

Jediné co víme je, že se to neudělá samo!


Ostatní země jsou v nevýhodě, protože nemají tu Českou a Slovenskou houževnatost. Ta nás definuje. Naše národy jsou v revolucích kované už velmi dlouho a ještě dokážeme překvapit celý svět. Ostatní národy v tom můžeme i předstihnout, být na koni první a udávat směr. Vy snad nechcete jednou vyprávět svým dětem o tom, že jste byli u toho a podíleli se na tom, když to tehdy konečně začalo?

„Jediná správná anarchie je ta organizovaná. Jinak to postrádá smysl a stává se pouhým chaosem.“
-X7


Transformace přichází jedině z vůle lidu. Pokud vůle chybí, tak změna z vyšších míst nepřijde. Stagnace elitám vyhovuje. Nebo je snad něco, co jste si kdy nemuseli vybojovat sami? Pokud ano, tak kde je potom ta radost a zadostiučinění?
Nevěděli jste co dělat, tak tady to máte. Jak s tím naložíte, je jen na vás…

 

Psal jsem členům dříve:
„Vidíme v obchodování s BTC a obecně kryptoměnách budoucnost a perspektivu. Proto naší službu vlastně vytváříme. Jsme rádi za každého člena, který se podílí na rozšiřování vědomostí a osvětě, která v naší zemi chybí. Arbolet ovšem zkuste nevnímat čistě jako jen CZ lokalizovaný investiční nástroj. Snažíme se do toho vnést myšlenku a zhodnocování prostředků v podstatě probouzí i v běžných lidech zájem o celou finančně alternativní tématiku. Chceme tímto nakonec a postupně probudit z letargie celý náš národ. Osvěta finanční gramotnosti povede dál, než by Vás nyní mohlo jen napadnout. Představte si např. takový finanční ekosystém, který je zcela nezávislý na dohledu běžných státních i bankovních institucí. Něco takového je v přímém rozporu toho, čeho se stát bojí, aby jeho lidé skutečně poznali – ano, to tisíckrát zneužité a historií pošlapané slovo: Svoboda“

 

Nebo např. Časté dotazy:

https://arbolet.net/faq#6934

 

Zkrátka a dobře:

NECHCI ŘÍKAT, ŽE JSEM VÁM TO ŘÍKAL, ALE ŘÍKAL JSEM VÁM TO! ;)

Já vím, že je sebechvála svinstvo. Je to pro mě ale ohromné zadostiučinění.

Takže budememe tím národem, kde to tehdy skutečně začalo, nebo ne? A proč by ne právě u nás?

Odkaz pro sdílení: https://arbolet.net/clanek/1851-a-shopy-jdeme-do-finale